Álláslehetőség Dobogókőn

A Dobogókőn található Zsindelyes Vendéglőbe, a jurtákhoz és kerti munkákhoz azonnali kezdéssel jelentkezőket várunk.

  • Jurtás gondnok/takarító
  • Ház körüli Gondnok
  • Konyhai kisegítő

Lehetsz pályakezdő, lehetsz diplomás, lehetsz pályád végén álló, jöhetsz az élet bármely területéről.

Ideális esetben a hívás belülről érkezik, hogy részese szeretnél lenni az itteni munkának és környezetnek. A munka és a Pilis kapcsolatára építheted az itteni jelenléted, munkádat, fejlődésed.

Fizetés, étkezés, szállás (igény esetén biztosított), minden megbeszélés szerint, kölcsönös együttműködésre alapozva.

Fontos!

Az évek tapasztalata azt mutatja, hogy sokak számára az itteni hely adottsága, a spirituális/lelki fejlődés összekeveredik az elvégzendő munkával.

Kérünk, akkor jelentkezz, ha tudatodban tartod, hogy elsősorban dolgozni jössz és minden más utána, amiben természetesen támogatást nyújtunk.

Részfeladatok munkafolyamatai, feladatok:

 Jurtás / Takarító

  • szálláshelyre érkező vendégek fogadása, kulcsátadás
  • jurták takarítása
  • ágynemű mosás, szárítás, áthúzás
  • jurták körüli terület rendben tartása, szépítése
  • jurtákhoz tartozó vizesblokkok folyamatos takarítása

Ház körüli Gondnok

  • tereprendezés, fűnyírás
  • karbantartások, javítások
  • favágás, fabekészítés jurtába, zsindelyesbe
  • kertészkedés: gereblyézés, lombtalanítás, szemétrendezés
  • festések, javítások

Konyhai kisegítő

  • a’la carte ételek és sütemények előkészítése standard-ek alapján
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • a rendelések pontos teljesítése
  • tálalás
  • mosogatás
  • nyitási és zárási feladatok elvégzése

Bővebb információ a Zsindelyesről és a Jurtaszállásról:

Ajánlatunk:

Szállás Dobogókőn, egy különleges helyen, egész évben használható fűtött jurtákban >>

Étkezés Dobogókőn a Makovecz Imre tervezte Zsindelyes Vendéglőben >>

Rendezvények Dobogókőn a Dobogókőért Közhasznú Alapítvány szervezésében >>

Síelés a Dobogókő Sícentrumban >>

Egy kicsit ezzel is segítheted a Dobogókőért Közhasznú Alapítvány munkáját:

Zsindelyes Vendégház a facebook-on

Dobogókő Sícentrum a facebook-on

Alapítványunk - rendezvények

Jurtaszállás

Dobogókő Sícentrum